• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE BIEDRONKI

• Tym razem grupa starszaków gościła Babcie i Dziadziusiów.

Zapraszamy na relację z tej miłej urczystości.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i podarunek dla przedszkola!

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

Prosimy o wypełnienie pisemnej deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 przez rodziców każdego dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola. Złożenie pisemnej deklaracji gwarantuje miejsce w przedszkolu dla dziecka w kolejnym roku szkolnym. Brak deklaracji wiąże się z koniecznością ponownego udziału w procesie rekrutacyjnym. Druk dostępny jest w przedszkolu. Uzupełnioną deklarację należy złożyć najpóźniej do dnia 02.02.2024 r. Informacja ta nie dotyczy rodziców dzieci sześcioletnich kończących w tym roku edukację przedszkolną.

• 7 LUTEGO (w środę) w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa karnawałowa.

Przebrania i kostiumy mile widziane!

• OGŁOSZENIE DLA GRUPY "BIEDRONKI"

• Drodzy Rodzice i Dziadkowie!

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie "Biedronki" zostaje przełożona ze względu na niską frekwencję dzieci.

Uroczystość odbędzie się 30 stycznia 2024 we wtorek o 9:30.

• OGŁOSZENIE DLA GRUPY "PSZCZÓŁKI"

• Drodzy Rodzice i Dziadkowie!

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej grupie zostaje przełożona o tydzień ze względu na niską frekwencję dzieci.

Uroczystość odbędzie się 31 stycznia 2024 w środę o 9:30

• ZAPRASZAMY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadziusiów na uroczystości przedszkolne z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w poszczególnych grupach w dniach 23, 24 i 25 stycznia.