• PRZEDSZKOLNA WIGILIA I JASEŁKA

• Raz w roku wszyscy razem przy świątecznym stole, uroczyście, odświętnie, przy dźwiękach kolędy składamy sobie życzenia. Zapraszamy na relację z WIGILII PRZEDSZKOLNEJ i JASEŁEK, które przedstawiły dla nas starszaki.

• RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

• 12 grudnia w naszym przedszkolu odbyły sie zajęcia otwarte oraz wspaniałe spotkanie, podczas którego wykonaliśmy mnóstwo pięknych, błyszczących ozdób choinkowych. Wspaniała atmosfera i pełne radości rodzinne warsztaty świąteczne! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wsparli nas w organizacji warsztatów:

Pani Marcie Sarnik - Staniszewskiej, Pani Annie Miłoń, Pani Sylwii Pilarczyk, Pani Katarzynie Krawczyk oraz Panu Kamilowi Jamrozowi.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• Dziękujemy wszystkim za udział w pięknej inicjatywie, jaką był KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Dzięki ogromnej ilości własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych przez Przedszkolaki i ich Bliskich udało się zorganizować to urocze świąteczne stoisko.

Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Rożkowicz i Pani Patrycji Góreckiej za zaangażowanie, czas i pracę włożoną w organizację kiermaszu.

• MIKOŁAJ

• 6 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj! Obejrzeliśmy wesołe przedstawienie o niesfornych krasnalach, a następnie wypatrywaliśmy Mikołaja, który tradycyjnie przy dźwiękach dzwonka trafił do naszego przedszkola i obdarował wszystkie dzieci. Zapraszamy do galerii zdjęć!

• DZIEŃ GÓRNIKA

• 4 grudnia tradycyjnie w przedszkolu obchodzimy "Barbórkę". Tego dnia nasze przedszkole odwiedzili  wspaniali goście - górnicy, którzy przeprowadzili dla nas bardzo ciekawe zajęcia!

Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji Góreckiej i Panu Grzegorzowi Otrębskiemu.

• ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

• Za nami wspaniała zabawa andrzejkowa! Wróżby, tańce, przebierańce i super zabawa.

Dziękujemy Państwu Karolinie i Krystianowi Brodzińskim za pomoc i jak zawsze świetną muzykę!

Zapraszamy do galerii zdjęć!