• WAKACJE

• Beztroskiego odpoczynku, radosnych chwil i wspaniałej pogody podczas wakacji!

Do zobaczenia wkrótce!

• DZIEŃ OTWARTY - SPOTKANIE DLA RODZICÓW

• Informujemy, że w dniu 27 czerwca (we wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola (czyli tych, które zostały przyjęte w postępowaniu rekrutacyjnym na nowy rok szkolny 2023/2024). W spotkaniu mogą uczestniczyć dzieci i rodzice. Zapraszamy!

• ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

• Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2022/2023 już za nami.

Wszystkim starszakom, które w tym roku kończą wychowanie przedszkolne dziękujemy za wspólną przygodę!

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za miłe słowa i podziękowania.

Zapraszamy na obszerną fotorelację do galerii zdjęć.

• TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

• Delegacja z naszego przedszkola - "Drużyna Ognia" w składzie dziesięciu śmiałków na Turnieju Sportowym Przedszkolaków w Szkole Podstawowej nr 3 w Chrzanowie. Dziękujemy za wspólną zabawę! Gratulujemy uczestnikom! Zapraszamy do galerii zdjęć.

• DZIECIĘCA OLIMPIADA SPORTOWA

• Nasza drużyna jak co roku dzielnie walczyła o zwycięstwo na Dziecięcej Olimpiadzie Sportowej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zapału i zaangażowania! Zapraszamy do galerii zdjęć!

• ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

• Drodzy Rodzice! Informujemy, że w dniu 21 czerwca (w środę) o godzinie 16:00 odbędzie się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Zapraszamy wszystkich rodziców na występy artystyczne i pożegnanie starszaków.

• PIKNIK RODZINNY - DZIEŃ DZIECKA

• Jak co roku w naszym przedszkolu hucznie, wesoło i ze śpiewem na ustach obchodziliśmy DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ RODZINY. W tym dniu nasz ogród przedszkolny wypełniony był atrakcjami dla dzieci, a przedszkolna stołówka pysznymi smakołykami.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Do zorganizowania tej wspaniałej zabawy przyczynili się sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy:

Państwo Karolina i Krystian Brodzińscy - dmuchańce i oprawa muzyczna

Firma handlowo - usługowa SAGA z Balina - warzywa

Pani Teresa Matuszewska Piekarnia Ekologiczna hurt - detal z Zagórza - pieczywo

Kamir Mak sp. z o.o. Chrzanów Stara Huta - kiełbasa, boczek

Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie - jazda konna, malowanie twarzy, napoje oraz sztućce i kubeczki

Dziękujemy wszystkim Rodzicom,

którzy przynieśli pyszne słodkości i przekąski do naszego "Słodkiego kącika" !

• NAGRODZENI ZA UDZIAŁ W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

• Prace naszych przedszkolaków w konkursie ekologicznym były bardzo pomysłowe i ciekawe!

Wszyscy uczestnicy konkursu "Eko - piórnik, eko - organizer" zostali nagrodzeni przez organizatora -  ZGOK Balin. Dziękujemy i gratulujemy!