• PRZEDSZKOLE ROKU 2023 NAUCZYCIEL ROKU 2023

• Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało niminowane w plebiscycie Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego 2023. W ramach tego samego plebiscytu do nagrody dla najbardziej zaangażowanych, cenionych i lubianych nauczycieli zgłoszona została nasza nauczycielka Pani Monika Konieczna. Gratulujemy! Bardzo dziękujemy za nominację i zachęcamy do głosowania.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

www.gazetakrakowska.pl/przedszkole-roku

www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel

• ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

• Fundacja Towarzyszenia Rodzinie z siedzibą w Krakowie zaprasza na warsztaty pt.: ‘"Warsztaty arteterapii dla Mam w Chrzanowie’’.

To warsztaty dla kobiet w duchu ugruntowania poczucia własnej wartości oraz znajdowania czasu dla siebie i dla bliskich, przy obowiązkach rodzicielskich. Będzie to przyjemny czas twórczości i poznawania nowych technik komunikacji, wyrażania siebie i odkrywania swoich mocnych stron w aspekcie kobiecości i macierzyństwa i poznawania sposobów w jaki można je łączyć, by cieszyć się rodzicielstwem.
            Poruszymy tematy o tym jak nauczyć się empatycznej komunikacji i dyscyplinowania dziecka, tak aby czuło się kochane i rozumiane. W jaki sposób wspierać dzieci w rozwoju i być dla nich pomocą i przykładem.

Warsztaty będą się odbywały w 4 poniedziałki października 09.10; 16.10; 23.10; 30.10.2023r w godz. 16.30 - 19.00 w Poradni Rodzinnej w Chrzanowie: ul. Adama Mickiewicza 7.
            Zajęcia poprowadzi Justyna Mroczek – psycholog, arteterapeutka, realizatorka warsztatów komunikacji "Szkoła dla rodziców”.

Proponujemy terminy Warsztatów:
            - Poniedziałek 23.10.2023 w godzinach 16:30 – 19.00
            - Poniedziałek 30.10.2023 w godzinach 16:30 – 19.00

Formularz do zgłoszeń: https://forms.gle/F77CPpATLh4xUbzy8

Udział jest całkowicie bezpłatny w ramach prowadzonego przez Fundacją Projektu: „Mamy Dają Radę” na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze w obszarze działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pn. „Młode Mamy – Pomagamy!

• "CZYSTE ZIELONE MIASTA"

• Nasze przedszkolaki włączyły się do tegorocznej akcji "CZYSTE ZIELONE MIASTA" i wyruszyły w teren. Śmieci zbieramy o Chrzanów dbamy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

• BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

• W ramach akcji "Bezpieczny Przedszkolak" policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie odwiedzili nasze przedszkole. Dzieci uczestniczyły w prelekcji oraz miały okazję zapoznać się z pracą funkcjonariuszy policji. Dziękujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!

• A KUKU! SZTUKA SZUKA MALUCHA

• Starszaki na warsztatach teatralnych w Domu Kultury w Chrzanowie. Biedronki miały okazję zobaczyć kulisy powstawania sztuki teatralnej. Zapraszamy do galerii zdjęć!

• WYCIECZKA PSZCZÓŁEK DO STRAŻY POŻARNEJ

• Grupa "Pszczółki" również miała okazję uczestniczyć w zajęciach w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Dziękujemy za ciekawe zajęcia i możliwość zobaczenia codziennej pracy strażaków. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• SPOTKANIE Z UCZNIAMY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

• Zapraszamy na relację ze spotaknia z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie. W ramach współpracy grupa "Biedronki" gościła klasę drugą wraz z Paniami. Było mnóstwo ruchu, zabawy i kiełbaski pieczone na ognisku. Dziękujemy miłym gościom za spólnie spędzony czas!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim chłopcom życzymy wiele radości i uśmiechu!

Dziękujemy Pani Barbarze Rożkowicz za upieczenie słodkich upominków dla wszystkich chłopców z naszego przedszkola!