• PRZEKAŻ 1,5 % PODATKU DLA PRZEDSZKOLA TWOJEGO DZIECKA

Coroczna dobrowolna akcja przekazania pótora procenta swojego podatku na cele dobroczynne przy rozliczeniu podatkowym to szansa dla wielu szkół i przedszkoli, także dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie.

Przy rozliczeniu podatkowym, w rubryce dotyczącej przekazania 1,5 % podatku, należy wpisać numer KRS fundacji: 0000052078, a jako cel szczegółowy:  Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie. Dziękujemy!

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2023/2024

• Informujemy, że od 13.03.2023 r. do 31.03.2023 r. trwa postępowanie rekrutacyjne i weryfikacja złożonych wniosków. Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym zostanie ogłoszona w dniu 03.04.2023 r. Lista kandydatów przyjętych do przedszkola na rok 2023/2024 zostanie ogłoszona w dniu 12.04.2023 r.

Szczegółowe informacje w zakładce: REKRUTACJA 2023/2024

• Zapraszamy na wesołą kolorową fotorelację z balu karnawałowego!

Dziękujemy Państwu Brodzińskim - DJ BROD KRIS

za poprowadzenie zabawy i mnóstwo niespodzianek dla dzieci!

• PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY W SIECI - PANEL DYSKUSYJNY

W ramach projektu "Przedszkolak bezpieczny w sieci" zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola na spotkanie, które odbędzie się 23 lutego (czwartek) od godziny 15:00 do 17:00. Spotkanie to będzie miało charakter panelu dyskusyjnego, na którym zostaną poruszone kwestie bezpieczeństwa dzieci w internecie, zagrożeń wynikających z niekontrolowanego korzystania przez dziecko z internetu, cyberprzemocy wobec dzieci, negatywnego wpływu zbyt wczesnego, nadmiernego lub nieograniczonego dostępu dziecka do zasobów internetowych na rozwój mózgu, rozwój mowy, a także rozwój społeczno - emocjonalny. W spotkaniu uczestniczyć będą psycholodzy, pedagog specjalny, logopeda oraz nauczyciele wychowania przedszkolnego.

Liczymy, że spotkanie będzie okazją nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy i świadomości, ale także do wymiany doświadczeń i omawiania nurtujących nas problemów.

Serdecznie zapraszamy!

• Informacja dla Rodziców

Prosimy o wypełnienie pisemnej deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024 przez rodziców każdego dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola. Złożenie pisemnej deklaracji gwarantuje miejsce w przedszkolu dla dziecka w kolejnym roku szkolnym. Brak deklaracji wiąże się z koniecznością ponownego udziału w procesie rekrutacyjnym. Druk dostępny jest w przedszkolu. Uzupełnioną deklarację należy złożyć najpóźniej do dnia 17.02.2023 r. Informacja ta nie dotyczy rodziców dzieci sześcioletnich kończących w tym roku edukację przedszkolną.