• FUNDACJA TOWARZYSZENIA RODZINIE "MY DLA RODZINY RODZINA DLA NAS" zaprasza na bezpłatne warsztaty !

Fundacja Towarzyszenia Rodzinie serdecznie zaprasza na WARSZTATY Z KOMUNIKACJI W RODZINIE, które odbędą się w Chrzanowie:

29 października 2022 r. w godzinach: 10.00 - 13.00

w Poradni w Chrzanowie, przy ul. Mickiewicza 7

Na Warsztatach dowiemy się:

• w jaki sposób lepiej komunikować ze swoimi dziećmi i innymi członkami rodziny;

• jak lepiej rozumieć innych i samemu wreszcie poczuć się rozumianym;

• jak przerwać błędne koło bezcelowych kłótni i nieporozumień w swoim domu;

Zapisy telefonicznie lub przez Formularz:tel. 780 169 179

Zajęcia prowadzone są w ramach Projektu:„My dla rodziny, rodzina dla nas. Wspieranie rodzin z uwzględnieniem ich zasobów własnych w powiecie chrzanowskim i wadowickim."Projekt ten, współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego realizowany jest przez Fundację Towarzyszenia Rodzinie w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych obszarze działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.Udział w Projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji na naszej stronie:

• DZIEŃ DRZEWA

• 10 października obchodzimy "Dzień drzewa".

Z tej okazji, jak co roku nasza zerówka zaprosiła pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 30 września dla wszystkich chłopców z naszego przedszkola przygotowaliśmy niespodzianki,

a przy okazji wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!