• Drodzy Rodzice, Sponsorzy, Przyjaciele Przedszkola

• Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby ten szczególny czas obfitował w spokój i radość. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Wesołych i ciepłych świąt Wielkanocnych życzą Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie, Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola.

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

• Informujemy, że lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023 znajduje się przy wejściu do przedszkola.

Wynik można sprawdzić również logując się na swoje konto SOHIS.

• XII Gminny Konkurs Recytatorski "Dziecięce wierszowanie"

• Mamy zaszczyt zaprezentować wspaniałe występy naszych przedszkolaków.

Ogromne gratulacje dla Antosi Chłopek, Antosi Litwin i Zosi Sojki.

Miło nam poinformować, że miejsce na podium zdobyła Zosia Sojka,

zajmując III miejsce w kategorii 3 i 4 latków.

GRATULUJEMY !!!

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2022/2023

• Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie dostępna jest przy wejściu do przedszkola od dnia 05.04.2022 r.

Jednocześnie informujemy, że zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie oznacza przyjęcia go do przedszkola. W dniach 05.04 – 12.04 rodzic dziecka znajdującego się na liście zakwalifikowanych, chcąc by dziecko brało udział w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym powinien złożyć pisemne oświadczenie woli zapisu dziecka do przedszkola. Wzór pisemnego oświadczenia woli zapisu dziecka do przedszkola znajduje się na koncie internetowym SOHIS lub na stronie internetowej, w zakładce "Rekrutacja 2022/2023" - dokumenty do pobrania.